historia
  • Tarihi Yarımada'nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi konumu, mimarisi, marka karması ve ulaşım kolaylığı ile fark yaratan bir yaşam alanı...
  • Tarihi Yarımada'nın ilk ve tek alışveriş merkezi Historia Fatih bir şanslı misafirini Hyundai ix35 sahibi yapacak.

100 TL'ye Hyundai ix35 sahibi olabilirsiniz

araba cekilisi

100 TL'ye Hyundai ix35 sahibi olabilirsiniz

Historia Fatih AVM'de alışveriş keyfi Hyundai ix35 ile sürüyor…

Tarihi Yarımada'nın ilk ve tek alışveriş merkezi Historia Fatih bir şanslı misafirini Hyundai ix35 sahibi yapacak.

 

2008 yılından bu yana huzurlu ve mutlu bir alışveriş keyfini misafirlerine sunan Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu çekiliş ile şimdi de 1 şanslı misafirinin alışverişini Hyundai ix35 ile süsleyecek.

Tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılabilecek olan ziyaretçiler arasından 1 kişi evine Hyundai ix35 ile dönmeye hak kazanacak.

Bünyesinde giyimden, hediyelik eşyaya, elektronikten süpermarkete, mücevher mağazalarından birbirinden ilginç stantlara birçok ulusal ve uluslararası markayı ve lezzetleriyle alışveriş keyfini tamamlayan restoran ve kafeleri barındıran Historia Fatih AVM 28 Mart - 16 Temmuz tarihleri arasında her 100 TL'lik alışverişe Hyundai ix35 kazanma şansı sunuyor.

 

Historia Fatih misafirlerinin Hyundai ix35 çekilişine katılımı için tek yapması gereken 28 Mart - 16 Temmuz tarihleri arasında Historia Fatih AVM içerisindeki mağazalardan yaptıkları her 100 TL ve üzeri alışverişin fiş veya faturası ile alışveriş merkezinin zemin katında yer alan danışma masasında kayıt yaptırması.

25.07.2015 tarihinde Milli Piyango idaresinin onayıyla gerçekleştirilecek çekiliş sonucunda kazanan asıl ve yedek talihli 29.07.2015 tarihinde Takvim gazetesinde ve www.haber3.com internet haber sitesiyle birlikte Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin resmi internet sayfası www.historia.com.tr'de duyurulacak.

İstanbul'un tarihi yarımadasında Vatan Caddesi üzerinde yer alan Historia Fatih AVM misafirlerini bekliyor.

www.historia.com.tr

facebook.com/historiafatih

www.twitter.com/historiaavm

 

Kampanya katılım koşulları

Bu kampanya Milli Piyango idaresinin 24/03/2015 tarih ve 582596-255.01.02-832-2069 sayılı izni ile düzenlenmiştir. Kampanya 28/03/2015 saat 10:00 ile 16/07/2015 saat 22:00 tarihleri arasında Historia Alışveriş Merkezi'nde yürütülecektir. Kampanyaya Historia alışveriş Merkezi'ndeki mağazalardan tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapma şartını yerine getirenler katılabilir. Kampanyanın talihlisi 25/07/2015 saat: 18.00'de akşemsettin mah. adnan menderes vatan bulvarı no: 2 – 4 Historia Alışveriş Merkezi zemin kat, etkinlik alanı, fatih / İstanbul adresinde yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 1 kişi siyah renk Hyundai İX35 1.6 GDI STYLE 2014 kazanacaktır. Historia Alışveriş Merkezi içindeki bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, kuyumcu alışverişleri, döviz bürosu işlemleri, Avea, Turkcell, Turk Telekom, TTNet, Vodafone mağazalarından yapılan telefon (sabit veya mobil hatlı) ve adsl fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamülleri ile alkollü içecekler bu kampanyaya dahil değildir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların kampanyaya katılım hakları iptal edilir. Kampanya katılımında katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğunda olacaktır. Katılımcılar fiş / faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Fatih Alışveriş Merkezi Turizm İşletmecilik ve İnşaat A.Ş. Çalışanları, Fatih Alışveriş Merkezi Turizm İşletmecilik ve İnşaat a.ş. (gold historia alışveriş merkezi) bünyesinde bulunan mağaza çalışanları, Securitek Güvenlik Hizmet AŞ. Çalışanları, Deça hizmet grupları gıda ticaret aş. çalışanları, Zilal tekstil turizm inşaat nakliye ve dış ticaret sanayi ltd. şti. çalışanları. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kazanan talihli 29/07/2015 tarihinde Takvim Gazetesi'nde ilan edilecektir.

Mavinesil Reklam Hizmetleri
Copyright © 2011 historia.com.tr