Hakkımızda

Yarımada'nın tarihi dokusuyla bütünleşen atmosferi ile moda, lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi, gün ışığını içeriye alan cam kafes tavanı, giriş katındaki fıskiyeli havuzu ve açık hava imkanı sunan kafeleriyle ziyaretçilerine; aydınlık, ferah bir alışveriş ortamı sunuyor. Historia'da giyim ve aksesuardan ev dekorasyonuna, kafelerinden teknoloji ve gıda marketlere kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Herkesin beğenisine uygun yeme-içme alternatiflerinin bulunduğu Historia'da oto yıkama, lostra, eczane, terzi, kuru temizleme ve mescit gibi hizmetler sunuluyor. 8 salonlu Cinemaximum Sineması, bowling ve çocuk oyun alanları ile zaman zaman gerçekleştirilen defileler, konserler, çocuk etkinlikleri, imza günleri büyük ilgi görüyor. Historia'da dış ülkelerde yaşayanlara alışveriş vergilerinin geri ödendiği Tax Free noktası bulunuyor.


MİSYON
Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi güçlü marka karması ve yeni nesil hizmet anlayışı ile sektöründe öncü bir alışveriş merkezi olmayı misyon edinmiştir.


VİZYON
Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi, modern perakendecilik anlayışı ile tüketicinin ihtiyaç duyabileceği pek çok konseptte mağaza ve hizmeti bünyesinde buluşturarak yaşam kalitesini arttırmayı hedefler. Yaşam Alanı oluşturmak, perakende sektöründeki pek çok ihtiyaca cevap vermek gibi faaliyetlerini kaliteli hizmet anlayışı ve eğitimli personeli ile gerçekleştirir.


STRATEJİLER
Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi gelecek projeksiyonunu; perakendecilik ve alışveriş standartlarını daima ileri götüreceği, maksimum müşteri memnuniyetinin hedeflendiği, sürdürülebilir kalite ve sektörel farkındalık yaratacağı stratejiler ile yapılandırır. Ana ilke olarak ziyaretçilerine; modern, güvenilir, ekonomik ve yüksek kalitede hizmeti, sürekli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmayı benimser.